Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zelje i cestitke

3 posters

Ići dole

Zelje i cestitke Empty Zelje i cestitke

Počalji od Nena87pk Pet Okt 08, 2010 12:45 pm

Ovde cemo cestitati jedni drugima rodjendane, slave, nove godine i blio sta drugo vredno cestitanja. Very Happy
Nena87pk
Nena87pk
The Evil One
The Evil One

Ženski Posts : 783
Reputation : 0
Join date : 06.10.2010
Age : 36
Location : Neverland

https://tvworld.forumotion.net

Nazad na vrh Ići dole

Zelje i cestitke Empty Re: Zelje i cestitke

Počalji od Nena87pk Sub Feb 19, 2011 2:17 pm

Kao sto nam je forum nedelju dana najavljivao danas nam Jass puni 26 godina. (ovog puta necu da spominjem udaju, znas vec zasto Very Happy) I posto sam ja u proslih par godina pozelela sve i svasta da ne bih ponavljala sve te zelje, a secas se koje su sve bile, ja cu samo da kazem da te i dalje stoje, i da dodam jednu koja mislim da ce da bude sasvim dovoljna. Zelim ti da ove godine Angelito nadje neku seriju koja ce da ima fenomelanu pricu, gde ce da izgleda kako samo on moze da izgleda i koja ce da ima odlicnu gledanost da ti lepo mozes da ga gledas jednom nedeljno narednih nekoliko godina. Dok ne nadje novu seriju, naravno. Very Happy

Srecan rodjendan, Jass. Sve najbolje. I nemoj da preteras sa alkoholm. 4-5 litra je sasvim dovoljno. Very Happy
Nena87pk
Nena87pk
The Evil One
The Evil One

Ženski Posts : 783
Reputation : 0
Join date : 06.10.2010
Age : 36
Location : Neverland

https://tvworld.forumotion.net

Nazad na vrh Ići dole

Zelje i cestitke Empty Re: Zelje i cestitke

Počalji od Rebellious angel Sub Feb 19, 2011 10:39 pm

Jass, srecan rodjendan i od mene! Very Happy Zelje i cestitke 578673 (uh, opet si pala Laughing Zelje i cestitke 621899 ) Zelim ti sve najbolje i da ti se sve (ili bar one najvece) zelje ostvare. Very Happy Very Happy Very Happy
Rebellious angel
Rebellious angel

Ženski Posts : 58
Reputation : 0
Join date : 08.10.2010
Age : 34

Nazad na vrh Ići dole

Zelje i cestitke Empty Re: Zelje i cestitke

Počalji od just_me Ned Feb 20, 2011 12:01 am

Nena87pk ::Kao sto nam je forum nedelju dana najavljivao danas nam Jass puni 26 godina. (ovog puta necu da spominjem udaju, znas vec zasto Very Happy) I posto sam ja u proslih par godina pozelela sve i svasta da ne bih ponavljala sve te zelje, a secas se koje su sve bile, ja cu samo da kazem da te i dalje stoje, i da dodam jednu koja mislim da ce da bude sasvim dovoljna. Zelim ti da ove godine Angelito nadje neku seriju koja ce da ima fenomelanu pricu, gde ce da izgleda kako samo on moze da izgleda i koja ce da ima odlicnu gledanost da ti lepo mozes da ga gledas jednom nedeljno narednih nekoliko godina. Dok ne nadje novu seriju, naravno. Very Happy

Srecan rodjendan, Jass. Sve najbolje. I nemoj da preteras sa alkoholm. 4-5 litra je sasvim dovoljno. Very Happy

Da znas da sam odlucila za par dana da obrisem svuda tako na forumima, FB i slicno, da ne najavljauje ljudima. Very Happy

Ne secam se ja, ja sam sad u godinama, ono sto je bilo proslih godina je u magli sve tako da moze bez problema da se ponovi sve, necu da prepoznam. Zelje i cestitke 621899

E to bi lepo bilo. Ali stvarno bi mogao vise. Tako da hvala. Very Happy

Rebellious angel ::Jass, srecan rodjendan i od mene! Very Happy Zelje i cestitke 578673 (uh, opet si pala Laughing Zelje i cestitke 621899 ) Zelim ti sve najbolje i da ti se sve (ili bar one najvece) zelje ostvare. Very Happy Very Happy Very Happy

Hvala. I koliko puta moram da ti ponovim, ti si ta koja pada, ja ova sto gleda i nastavlja da pije. Razz Zelje i cestitke 621899
just_me
just_me
The Tricky One
The Tricky One

Ženski Posts : 403
Reputation : 3
Join date : 06.10.2010
Age : 39

Nazad na vrh Ići dole

Zelje i cestitke Empty Re: Zelje i cestitke

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu